Kim jestem?

Urodzonym nauczycielem! Moim życiowym celem jest nauczanie i pomaganie ludziom w odnalezieniu własnej drogi oraz czerpaniu radości ze swojego życia i pracy. Zawodowo coach, pedagog, szkoleniowiec, nauczycielka z doświadczeniem ;-)

Mam 41 lat. Jestem idealny przykładem tego, że życie cały czas trwa, dorastamy, zmieniamy się, zmieniają się nasze poglądy, potrzeby i to jest normalne :-) Aby być tutaj w tym miejscu, przeszłam wiele różnych dróg i one były mi potrzebne aby zrozumieć siebie i wreszcie dotrzeć do swojej drogi. Posiadam bardzo obszerne doświadczenie zawodowe i edukacyjne które wykorzystuję w życiu. Każdy kierunek edukacyjny przydał się :-)

Od dziecka mówiłam, że chcę być kosmetyczką/kosmetologiem, że chce być nauczycielką. Wszystko czego chciałam jako dziecko się spełniło :-) Dlatego, że wtedy próbowałam, poznawałam, uczyłam się a teraz wiem jak to wszystko zrobić. Wiem, jak osiągnąć swój cel! Nadal uważam....Każdy człowiek powinien mieć wiele możliwości realizowania się zawodowo aby być przygotowanym na zmiany, a one przychodzą wtedy kiedy jesteś na nie przygotowana!

Pracownik administaracyjno-biurowy. Zarządzanie zasobami ludzkimi. Ekonomia. Rachunkowość. Rachunkowość i Controlling. Kosmetyczka. Kosmetologia. Pedagog. Coach.

Obecnie studentka kierunków: pielęgniarstwo oraz studiów magisterskich coach kariery.

Posiadam również bardzo szeroki wachlarz ukończonych szkoleń psychologicznych, coachingowych i mentorskich.

Osiągnięcia zawodowe

Autorka wielu artykułów, na różne tematy. Asystentka Prezesa, Asystentka Zarządu, Koordynator ds. rozwoju sieci sklepów i pracowników, Coach biznesowy i Kosmetolog. Nauczycielka w szkole kosmetycznej. Prelegentka, sędzina, organizatorka i współorganizatorka mistrzostw i konferencji w branży beauty. Właścicielka firmy Lashbotox.pl i salonu kosmetycznego Bella Donna w Gdyni. Swoje umiejętności potwierdziłam startując w mistrzostwach w Polsce jak również na arenie międzynarodowej, stając na podium między innymi w Warszawie, Łotwie, Chorwacji, Norwegii, Słowenii czy Włoszech. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, szkoląc się u najlepszych w tej branży. Cierpliwość w życiu prywatnym jak również zawodowym uważam za bardzo duży atut, choć zarazem jestem bardzo wymagająca. Chętnie przekazuje zdobytą wiedzę bo dobry nauczyciel nie ma przed Tobą tajemnic :-D

Co lubie robić w chwilach wolnych?

Żeglarstwo, malarstwo, rysowanie, uwielbiam pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, rozwijać się i czytać książki z dziedziny rozwoju, udoskonalania się a przede wszystkim żyć zgodnie ze sobą :-)

Odkryj swoją drogę!

Zapraszam na indywidualne zajęcia online gdzie pomogę Ci odnaleźć Twój własny kierunek, Twoją drogę zawodową.

Nie wiesz co robić w życiu? Nie jesteś zadowolona ze swojej obecnej pracy? Potrzebujesz zmiany? Zastanawiasz się co dalej...to trafiłaś idealnie :-)

Jesteś zainteresowana? Zapraszam do kontaktu kontakt@lashbotox.pl lub pod numerem 512-647-983. Do Usłyszenia!

Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.