Przy przedłużaniu rzęs nie należy zapominać o stylizacji dolnej powieki oka. Stylizacja ta ma na celu uzyskanie pięknego efektu całego oka. Jeśli Twoje Klientki cyklicznie dopełniają rzęsy możesz zaproponować stylizację właśnie dolnej powieki. Nie tylko walor stylistyczny ma tutaj znaczenie, ale i także praktyczny. Zapobiegamy kruszeniu się tuszu, spływaniu przy niekorzystnej pogodzie oraz skracamy czas domowych pielęgnacji. Jeśli opanowałaś już technikę 1:1 i chcesz, aby Twoje Klientki zyskały na czasie, to szkolenie jest dla Ciebie. Pod czujnym okiem Instruktora nabędziesz wiedzę z zakresu stylizacji rzęs dolnych, a także niezbędnych umiejętności i technik niezbędnych do rozpoczęcia pracy z tą częścią oka.

Cennik szkoleń

Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.