Prowadzimy Gabinet szkoleniowy - którego głównym instruktorem jest - Grażyna Kleba oraz nasz zespół wykwalifikowanych instruktorów.

Terminy ustalane indywidualnie, po wcześniejszej rezerwacji. Szkolenia prowadzimy od poniedziałku do niedzieli. Organizujemy szkolenia indywidualne i grupowe. Kurs skierowany jest dla osób, które chciałyby nauczyć się poprawnie wykonywać aplikację rzęs lub pogłębić wiedzę w tym zakresie (min. metodą 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1, Russian Volume, Mega objętości oraz przedłużania rzęs powieki dolnej),  jak również nauczyć się najbardziej właściwego doboru materiału do stanu i kondycji naturalnych rzęs klientki.  Jeżeli odbyłaś już jakiś kurs przedłużania rzęs jednak czujesz, że nie był on w pełni profesjonalny i masz pewne braki i wątpliwości, kurs ten skierowany jest właśnie do Ciebie. 

Prowadzimy również kurs z dziedziny modelowania, koloryzacji i rekonstrukcji brwi dla kobiet i mężczyzn. Dedykowany jest dla osób początkujących jak również dla osób z doświadczeniem. 

Kolejne szkolenie, które podbija serca to lifting, laminowanie i lash botox. Jeśli nie jesteś zwolennikiem przedłużanych rzęs lub dopadła Cię rutyna to jest to idealny kurs dla Ciebie. Szkolenia są certyfikowane. Każdy uczestnik, który pomyślnie przejdzie szkolenie otrzyma certyfikat nadający tytuł licencjonowanego stylisty rzęs.

Z przyjemnością informujemy, że na mocy uchwały Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych nr C/70/18 z dnia 28 grudnia 2018 r. zostaliśmy przyjęci w poczet członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Dzięki szkoleniom przeprowadzonym w naszej firmie możesz być pewny, że zostaną one przeprowadzone na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności oraz zaplecze merytoryczne przekazane podczas szkoleń otworzą przez kursantami nowe możliwości oraz dodadzą pewności w wykonywaniu zabiegów i pracy z Klientami. 

Firma Lashbotox.pl jest Instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.22/00060/2017 wiele lat była również członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Zapraszamy do szkoleń dostosowanych indywidualnie do potrzeb kursanta gdzie teoria i praktyka jest na najwyższym poziomie. Poziomie dla MISTRZÓW!

Organizujemy szkolenia:

ONLINE

HYBRYDOWE

STACJONARNE

TRENERSKIE

INSTRUKTOR NIEZALEŻNY.

Organizujemy również warsztaty doszkalające dla naszych kursantów oraz warsztaty produktowe.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.