Nasza kadra Instruktorów to zdecydowanie jeden z największych atutów firmy Lashbotox.pl. Do tej odpowiedzialnej roli nasi Instruktorzy zostali świetnie przygotowani dzięki swojemu wykształceniu, nie tylko kosmetycznemu, lecz także treningach podczas najlepszych szkoleń, warsztatach, uczestnictwu w konferencjach czy też mistrzostwach, są oni dydaktycznie przygotowani do przekazywania informacji i wiedzy na naszych szkoleniach. Stały system szkoleń wewnętrznych oraz kursów zagranicznych sprawia, że nasi Instruktorzy dysponują ogromną wiedzą zarówno praktyczną jak i teoretyczną z całego zakresu oprawy oka - stylizacji rzęs i brwi.

Wśród trenerów Lashbbotox.pl znajdziecie również utytułowanych Mistrzów. W parze z ich znakomitymi umiejętnościami idzie dodatkowo doświadczenie, a indywidualne podejście do uczestników naszych szkoleń, sposobu przekazywania ogromnej wiedzy i poczucie humoru buduje niesamowitą atmosferę podczas zajęć. Wszystko to sprawia, że nauka nie musi być nudna!

Instruktorzy Polska

Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.