Sklep założony przez Grażynę Kleba pierwszą w Polsce międzynarodową mistrzyni w laminacji rzęs. Jej doświadczenie i miłość do liftingu rzęs przyczyniła się do powstania tego sklepu. Na naszej stronie znajdziecie najlepsze produkty z całego świata. Najwyższa jakość produktów jest dla nas najważniejsza.

Firma Lashbotox.pl jest Instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.22/00060/2017 wiele lat była również członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. 

Realizujemy szkolenia z  Urzędu Pracy, KFS. 

Zapraszamy na szkolenia: indywidualne, grupowe, online, stacjonarne, hybrydowe (teoria online + praktyka stacjonarnie), szkolenia instruktorskie z dziedziny stylizacji rzęs, brwi i makijażu permanentnego oraz zabiegów medycyny estetycznej - mezoterapia igłowa, lipoliza, stymulatory tkankowe.

Zapraszamy do szkoleń dostosowanych indywidualnie do potrzeb kursanta gdzie teoria i praktyka jest na najwyższym poziomie. Poziomie dla MISTRZÓW!

Dowiedz się więcej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Grażynie Kleba i jej osiągnięciach oraz prowadzonych przez nią szkoleniach zapraszamy na stronę www.grazynakleba.pl

Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.