HAIRWELL Oxidant- Wywoływacz Barwników Do Brwi i Rzęs

PRO-0162
34,90 zł
Brutto

Wywoływacz barwników do brwi i rzęs 2%, doskonały do połączenia z farbką do rzęs i brwi Hairwell.

DEVELOPER FOR EYELASH AND EYEBROW DYE 50ml

WYWOŁYWACZ BARWNIKÓW DO RZĘS I BRWI 50ml

Aktywator do farb do rzęs i brwi 2%, do stosowania z farbami Hairwell.

Sposób użycia: wymieszać 1 część Hairwell Eyelash and Eyebrow Dye (Farba do rzęs i brwi) z 2 częściami Hairwell Developer for Eyelash and Eyebrow Dye (Aktywator do farb do rzęs i brwi).

Środki ostrożności: Zawiera nadtlenek wodoru. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Po wyciśnięciu Aktywatora z opakowania nie należy wprowadzać go z powrotem do buteleczki, ponieważ nawet najmniejsze zanieczyszczenie może spowodować pogorszenie stabilności produktu. Tylko do użytku profesjonalnego.

Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Paraffinum Liquidum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, Glycerin

193 Przedmioty
Brak opini

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.